Türkiye Cumhuriyeti

Sofya Büyükelçiliği

Büyükelçilik Duyurusu

Bulgaristan’da Üniversite Eğitimi Görmekte Olan Öğrencilerimize Yönelik Davet Duyurusu , 23.01.2013

Büyükelçimiz Sayın İsmail Aramaz’ın himayesinde, Bulgaristan’da üniversite eğitimi görmekte olan öğrencilerimize yönelik olarak 9 Şubat 2013 Cumartesi günü 14.00-16.00 saatleri arasında Büyükelçiliğimiz konutunda (Adres: Tsar Osvoboditel No.19) bir açık büfe resepsiyon düzenlenecektir.

 

Resepsiyon vesilesiyle, öğrencilerimiz ile Büyükelçiliğimiz arasındaki iletişimin güçlendirilmesi, karşılıklı bilgi alış-verişinin sağlanması, ayrıca öğrencilerimizin sorunları hakkında ilk elden bilgi alınması öngörülmektedir.

 

Büyükelçiliğimiz konutunun ağırlama alanının dar olması nedeniyle, öğrencilerimizin katılım sayısı sınırlı tutulacak olup, ilk başvuran 60 öğrenci resepsiyona davet edilecektir. Resepsiyona öğrencilik dışında bir faaliyeti bulunmayan öğrencilerimizin katılması arzu edilmektedir.

 

Başvurular fatma.tasan@mfa.gov.tr e-posta adresine isim-soyisim; öğrenim görülen üniversite, fakülte, bölüm ve sınıf; e-posta ve ihtiyaç duyulması halinde ulaşılmak üzere telefon numarası belirtilmesi suretiyle bireysel olarak yapılabilir. Öğrenci katılımcı listesinin oluşturulması için başvuruların en geç 6 Şubat 2013 Çarşamba günü mesai bitimine (18.00) kadar yapılması yararlı olacaktır.

 

Resepsiyona davet edilecek öğrencilerimizle e-posta veya telefon ile iletişime geçilecektir.

 

Ayrıntılı bilgiye Büyükelçiliğimiz santral numarasından (02 935 55 00) ulaşılması mümkündür.

 

Saygıyla duyurulur.