Türkiye Cumhuriyeti

Sofya Büyükelçiliği

Büyükelçilik Duyurusu

Büyükelçi Süleyman Gökçe'nin, Bulgaristan’daki Üniversite Öğrencilerimizle Toplantısı 16 Mayıs 2014 Tarihine Alınmıştır. , 09.05.2014

T.C.Sofya Büyükelçimiz Sayın Süleyman Gökçe'nin Bulgaristan’da üniversite eğitimi görmekte olan öğrencilerimizle yapacağı toplantı 16 Mayıs 2014 Cuma günü saat 18:00'e alınmıştır.

 

Toplantı, Sofya Üniversitesi (Sveti Kliment Ohridski) "Aula Magna" salonunda yapılacaktır.

 

Büyükelçiliğimiz Eğitim Müşavirliğinin eşgüdümünde düzenlenecek toplantı vesilesiyle, öğrencilerimiz ile Büyükelçiliğimiz arasındaki iletişimin güçlendirilmesi, öğrencilerimizin eğitim ve gündelik yaşam kalitesinin yükseltilmesi konusunda atılabilecek adımlar, denklik/askerlik, vb. konularda bilgilendirme ve görüş alış-verişinin sağlanması, ayrıca ülkemizde Ağustos ayı başında gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ilk defa yurtdışında kurulacak sandıklarda oy verme süreci hakkında öğrencilerimizin bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.  Başvurular sofyaegitim2014@gmail.com e-posta adresine isim-soyisim; öğrenim görülen üniversite, fakülte, bölüm ve sınıf; e-posta ve telefon numarası belirtilmesi suretiyle bireysel olarak yapılabilir.

 

Öğrenci katılımcı listesinin oluşturulması için başvuruların en geç 14 Mayıs 2014 Çarşamba günü mesai bitimine kadar yapılması yararlı olacaktır.

 

Ayrıntılı bilgi için Eğitim Müşavirliğimize santral numarasından (02 935 55 00) ulaşılması mümkündür.

 

Toplantıya katılımınızı rica eder, sağlık, mutluluk ve derslerinizde başarılar dileriz.